Srpen 2009

Avatary

17. srpna 2009 v 12:47 | Chose |  Grafika


Co by jste tu uvítali?

13. srpna 2009 v 9:03 | Chose
Do tohoto článku mi prosím pište co by se zde na blogu mělo nejvíc objevovat. Docela by mě vaše názory zajímaly.

Plnánuju sem dávat co nejvíce grafiky, videoklipů a skladeb, možná potom ještě udělám speciální žebříčky, kde budete hlasovat během týdne mezi dvěma (minimálně) až deseti (maximálně) skladbami. Určitě zde bude i nějaké info, ale pro tuto dobu je celkem minimální.Design 0.1

12. srpna 2009 v 15:35 | Chose
První design tohoto blogu je od Honzy (identify.blog.cz). Je to můj dobrý přítel a tak jsem ho poprosila jestli by mi neudělal design. Moc se mi líbí a tak ti moc děkuji ještě jednou. Kombinace barev je velmi pěkná skoro zde nemám co vytknou. Nejvíc mě překvapilo horní menu, je velmi efektní.

A jak se líbí design vám?


David Deyl - Hry o nás

12. srpna 2009 v 10:32 | Chose |  Skladby

Kdo je David Deyl?

12. srpna 2009 v 10:22 | Chose |  O Davidovi Deylovi
V současnosti student oboru hudební výchova na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem připravuje své debutové album. A s ním má taky šanci - šanci prosadit se mezi hvězdy současné poprockové scény.

David pochází z hudební rodiny. Stal se takovým mírně opožděným vánočním dárkem roku 1983. Narodil se ve městě pod hradem Střekovem (Ústí nad Labem) 26. prosince jako nejmladší ze tří sourozenců. "Mám dvě starší sestry, ale táta si přál ještě kluka. Dá se říct, že jsem takovým pokračovatelem naší hudební tradice. Děda byl učitelem hudby, máma vede dětský sbor Koťata. I obě sestry mají hudební vzdělání. K muzice mě ale paradoxně nepřivedl nikdo z nich, i když vliv na mě samozřejmě měli. To s tátou jsem už jako tříletý kluk seděl u klavíru. Za to mu dneska zpětně moc děkuju. Po malejch částech - třeba jen pět deset minut denně - u mě přes lidový písničky dokázal probudit vztah a nakonec i lásku ke klavíru. I díky tomu jsem mohl hned v 1. třídě nastoupit do základní umělecký školy. Ještě jsem neuměl číst, ale už jsem znal noty. Písmenko C bych nepoznal, ale notu C vždycky." Davidova muzikantská cesta dostala směr někdy kolem jeho čtrnáctého roku. "Začala se mnou cloumat puberta, začaly mě zajímat holky a já jsem měl potřebu to nějak hudebně vyjádřit. Emoce chtěly ven, tak jsem zasedl za piáno." Poprvé před lidmi vystoupil v patnácti na školní vánoční besídce. "Všichni jsme měli přinést cukroví a něco si připravit. Někdo recitoval, někdo měl nějakou scénku a já hrál na piáno." Od té doby se David "předváděl" mnohokrát. "Samozřejmě, když jsem chtěl sbalit nějakou holku - to jsem hrál třeba 'You Are So Beautiful' od Joe Cockera."